Veli Görüşleri

Anasayfa   Okulumuz   Veli Görüşleri
 
Görüş Bildir
 

Sadık M. ZEYBEK

Sayın Bahçeşehir'li,

Bahçeşehir'li olmak ayrıcalıktır derlerdi! Daha tatmaya yeni başladığımız bu duygunun ilk yansımalarını bu şekilde bir başlangıç ile sizlerle paylaşmak istedim.

Her iki oğlumda uzun yıllardır özel okullarda okudular. Büyük oğlumun mezuniyeti sonrasında ve bazı memnuniyetsizler nedeniyle Bursa'daki bir çok okul araştırmalarımız ve bursluluk sınavlarına girmelerimiz sonucunda küçük oğlum Aybars'ımın kendi kararıyla Bahçeşehir Koleji Bursa Modern Kampüsünü tercih ettik. Bu tercihte oğlumun ne kadar pozitif ve doğru karar verdiğini ilk beş haftada ailecek büyük bir memnuniyetle anlamaktayız.

Ana başlığımdaki teşekkür kısmına gelirsem: "At sahibine göre kişner!" ata sözümüzde olduğu gibi; Ayça müdürümüzün başında olduğu bu okulunuzda-okulumuzda- bütün öğretmenlerimizin güler yüzleriyle, hitaplarıyla, bilgilendirmeleriyle bu kadar kaliteli, insancıl ve üst seviye olmalarını hiç yadırgamadık. Bütün öğretmenler yazdım ama burada iki öğretmenimizin ismini özellikle yazmadan geçemeyeceğim; matematik zekasının iyi olduğunu düşündüğüm halde Aybars'ımın Metin öğretmeni sayesinde matematik dersini bu kadar çok sevdiğini görmem, bu değerli Metin öğretmenimin ne kadar başarılı olduğunu gösterdi bana...

Devamında Aybars'ımın mentör öğretmeni Çiğdem hanımın inceliği, nezaketi, oğlumla ilgili takibi, bilgilendirmeleri, geri dönüşleri tam bir profesyonel değer olduğunu görmekte ve takdirlerimle kendisine buradan teşekkür etmeden geçmeyeceğim.

Ayça müdürüm, Çiğdem öğretmenim ve Metin öğretmenim başta olmak üzere bütün öğretmenlerime takdir ve şükranlarımı aracılığınızla iletmek istiyorum...

&
 

Paylaşın